Apie mane

Labas, esu Darija.

Esu mokymosi visą gyvenimą atstovė ir nepaisant didelių gyvenimo pokyčių, kuomet po 20-ies draudimo srityje praleistų metų, vadovaujant komandai, aptarnaujant dideles tarptautines kompanijas, galutinai suvokiau vertybių bei adaptyvios lyderystės naudą ir kardinaliai pakeičiau savo gyvenimą.

Šiuo metu aš ne tik konsultuoju vadovus ar verslininkus, tačiau vedu mokymus bei moderuoju ir fasilituoju grupes bei komandas, kur pritaikau savo turimas žinias bei dalinuosi patirtimi.

Man pavyko apversti savo profesinį gyvenimą aukštyn kojomis ir pasirinkti visiškai naują kelią – mano vertybėms ir gyvenimo supratimui tokį artimą koučingo pasaulį.

Ar bijojau? Žinoma! Bet turėjau progą pabandyti ir pabandžiau.

Todėl tikiu, kad pasikeisti gali visi.

Svarbu pokyčius pradėti nuo savęs.

Šalia savo ekonominių (esu baigusi Vilniaus Universiteto Verslo vadybos ir administravimo bakalauro bei magistro studijas) ir teisinių (esu baigusi Mykolo Romerio universiteto Teisės ir valdymo bakalauro studijas) žinių prieš keletą metų iGrow Identiteto institute, įgijau ne tik koučingo kompetencijas ir sertifikatą, bet ir psichologijos žinias, kurios man leidžia labiau pasitikėti savimi ir užtikrintai keliauti kartu su mano klientais.

Tad šiandien aš esu koučingo specialistė ir verslo konsultantė.

Koučingo sesijos metu taikau begalę praktikų ir pratimų, vienas iš kurių – asociatyvinės kortelės Points of You. Esu šio metodo praktikė ir tikiu asociacijų galia mūsų proto galioms atskleisti, atsakymams rasti ar į situacijas pažiūrėti kitu kampu.

Visos mano profesinės kelionės metu, atradau sąmoningumą ir suvokiau, kad :

● Nėra nieko „savaime suprantama“;

● Jei kažko noriu, turiu pradėti;

● Renkuosi aš;

●Jei kyla pyktis ar susierzinimas – metas atsigręžti į save;

●Būtina rasti laiko tik sau bei išmokti save priimti. Tokią kokia esu.

Ir nors profesinį gyvenimą apverčiau aukštyn kojom, yra mano gyvenime ir kai kas stabilaus: esu mama, žmona, dukra, draugė.. daugybė rolių, tarp kurių, esu tikra, savo gyvenime atrast balansą stengiesi ir tu. Skaitau knygas, domiuosi psichologija ir neuromokslu, praktikuoju dėkingumą ir pozityvaus mąstymo technikas.

Ir nenustoju mokytis – gyvenu pagal mokymosi visą gyvenimą principą.

Žodžiu, esu žmogus, kaip ir Tu.

Nori išgirsti daugiau apie vadovavimą ar lyderystę? Nori žinoti kaip įveikti sunkumus bei iškilusius iššūkius?