LinkedIn mokymai  bei konsultacijos pradedantiesiems

LinkedIn yra profesinis socialinis tinklas, kurio taisyklės kiek skiriasi nuo mums taip įprastų Facebook, Instagram ar Twitter. 

Socialinių tinklų apžvalgininkas Karolis Rimkus, sudarantis sąrašą aktyvių lietuvių, kuriuos verta sekti LinkedIn, nurodo mane, kaip vieną tokių žmonių. Todėl, jei vis dar:

  🔵 Svarstai ar Tau reikia LinkedIn ir kaip jis gali praversti tavo darbe ar versle;

  🔵 Nežinai, kokios yra šio socialinio tinklo galimybės ;

 🔵 Nežinai, kaip susitvarkyti savo paskyrą, kad ji būtų matoma, patraukli ir naudinga tau, tavo įmonei ar verslui;

  🔵 Nežinai kaip, ką ir kada rašyti.

Susisiek. Pasidalinsiu savo žiniomis, patirtimi ir įžvalgomis.

Jeigu bus poreikis, pakonsultuosiu ar pravesiu LinkedIn mokymus-dirbtuves, po kurių žinosi ne tik KAIP bendrauti šiame socialiniame tinkle, bet ir KODĖL tau tai naudinga.

Po individualių konsultacijų ar grupinių mokymų, visi dalyviai gauna atmintinę.

Puikūs mokymai, leidžiantys suprasti, kad net įmonių vadovai labai dažnai yra apleidę savo socialinių tinklų paskyras, informacija juose pasenusi ir nebeaktuali, tuo tarpu, kai LinkedIn yra profesinis tinklas ir vizitinė kortelė, leidžianti potencialiems partneriams suprasti, ar gali pasitikėti šiuo žmogumi / įmone ir būti vienas iš elementų greičiau priimti teigiamą sprendimą. Taip pat labai smagu, kad mokymai tuo pačiu yra ir dirbtuvės, tad dalyviai iškart atlieka korekcijas, čia ir dabar pagerina savo paskyros profesionalumą.

- Lina

Koncentruoti mokymai apie tai, kas svarbiausia Linkedin platformoje. Didelė vertė iš darbo grupėse, kur galima iš karto atlikti konkrečius veiksmus ir gauti įžvalgas/patarimus iš skirtingų žmonių. Tikslus lektorės klausimas dalyviui verčiantis susimąsti: "O, ką tu nori tuo pasiekti?" Rekomenduoju :)

- Kęstutis

Akivaizdu, kad LinkedIn tampa vis svarbesne verslo kasdienybės dalimi. Ir tenka vis dažniaus suvokti, kad žinių apie šios platformos panaudojimą verslui - trūksta. Teko girdėti ne vieną patarimą, tačiau Darijos kompleksinis pristatymas, argumentai ir pavyzdžiai suteikė daugiau žinių, pasitikėjimo ir entuziazmo tobulinti savo LinkedIn profilį, panaudoti platformą tinkamai. Ačiū už šaunią konsultaciją ir kuo geriausios sėkmės!

- Lolita Kovaitienė