Verslo konsultacijos ir koučingas organizacijoms

Koučingas – vis dažniau ir plačiau naudojamas organizacijose. Jis nepastebimai įtraukiamas į darbuotojų mokymų ir tobulėjimo programas, vadovų ugdymo programas, gerinant darbuotojų savijautą darbe ir siekiant didinti darbuotojų įsitraukimą. Vis garsiau kalbama apie tai, kokią įtaką darbuotojų vidinė savijauta turi įtakos organizacijos rezultatams. 

Kiekvienai organizacijai yra kuriama tik jai skirta programa, kurią gali sudaryti bet kuris iš individualių paslaugų elementų, papildant grupinėmis veiklomis ir žaidybiniais elementais.

MacBook Pro, white ceramic mug,and black smartphone on table

Puikūs mokymai, leidžiantys suprasti, kad net įmonių vadovai labai dažnai yra apleidę savo socialinių tinklų paskyras, informacija juose pasenusi ir nebeaktuali, tuo tarpu, kai LinkedIn yra profesinis tinklas ir vizitinė kortelė, leidžianti potencialiems partneriams suprasti, ar gali pasitikėti šiuo žmogumi / įmone ir būti vienas iš elementų greičiau priimti teigiamą sprendimą. Taip pat labai smagu, kad mokymai tuo pačiu yra ir dirbtuvės, tad dalyviai iškart atlieka korekcijas, čia ir dabar pagerina savo paskyros profesionalumą.

- Lina