Mentorystė

Tai – dar vienas nuostabus asmeninio profesinio augimo būdas, kur naudojamos ir koučingo technikos, ir pasitelkiama Mentoriaus, šiuo atveju mano, patirtis. Pasirinkęs šią asmeninių sesijų formą ne tik ieškosi atsakymų pats, bet ir gausi patarimų, daugiau pasidalijimų patirtimi, pagalbos sudarant veiksmų planus ir juos įgyvendinant.

Tokią asmeninio profesinio augimo formą rekomenduoju rinktis tuo atveju, jei jau žinai, kokia kryptimi nori eiti, koks tavo tikslas, gal net esi susidėliojęs veiksmų planą, tačiau vis dar nežinai kaip, kokiu keliu ten nueiti. Visgi turiu pastebėti, tai nėra konsultacija, kai Mentorius pateiks visus atsakymus ir visą darbą nudirbs už Tave. Asmeninis augimas atsitinka tik įsitraukiant ir veikiant pačiam, o Mentorius gali ir turi būti šalia, palaikyti, vesti, pakreipti, pristabdyti, remdamasis savo profesine patirtimi.

Tad mano mentorystė tau naudinga jeigu esi naujai paskirtas vadovas ir įmonėjė nėra mentorystės kultūros ar Tavo vadovas neturi laiko ir noro dalintis savo patirtimi, jeigu ieškai naujų ir efektyvių būdų įtraukti ir ugdyti komandą, jeigu tau svarbu atrasti ar išlaikyti asmeninio gyvenimo ir darbinių klausimų balansą.

person writing on brown wooden table near white ceramic mug
person writing on brown wooden table near white ceramic mug