Sąmoningumo žaidimas

Jeigu nori į save ir savo situaciją pažiūrėti kitaip, kitu kampu. Kviečiu išbandyti Points of You asociacijų korteles, kurios ne tik skatina kūrybiškumą, bet ir leidžia į klausimą pažiūrėti naujai, tarsi pro kitus akinius.

Vienos tiesos nėra, todėl net toje pačioje nuotraukoje kiekvienas iš mūsų įžvelgiame unikalius dalykus – savo patirtį, savo asociacijas.

Niekada nežinai kur viena nuotrauka tave gali nunešti ir kokį atsakymą ten gali rasti.

Sąmoningumo žaidimas yra ne tik geras savęs pažinimo būdas, tačiau ir puiki priemonė geriau pažinti kolegas ir atrasti bendrumą.

Tad jeigu ieškai naujo įrankio sau ir savo komandai - susisiek.

assorted photos on beige wooden table
assorted photos on beige wooden table

Darijos vedamas susitikimas man atėjo pačiu laiku. Pasirinkau jos vedamą points of you žaidimo (o eigoje buvo subtiliai įpinti ir koučingo elementai) sesiją. Simboliška, bet gana sudėtingu ir rimtu gyvenimo laikotarpiu žaidimas kaip pagalbą man pasufleravo daugiau žaismingumo gyvenime, susidėliojo daug taškų ant “i”. Taip pat mane nustebino kaip puikiai veikia online formatas,  mano manymu, nė kiek nenusileido gyvoms sesijoms. Darija nuoširdi, linksma ir išmananti savo darbą išmintinga moteris. Nuoširdžiai rekomenduoju. 🤗.”

- Ringailė

”Labai patiko sugebėjimas įtraukti ir sudominti auditoriją. Sąmoningumo žaidimas man buvo atradimas. Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti.Ačiū Jums dar kartą..”

- Gintarė -

”Labiausiai patiko, kad tai yra žaidimas. Visą laiką buvo jaučiamas nuoširdumas ir šiluma. Apibendrinant - labai puikus žaidimas/seminaras, padėjo pažinti vieniems kitus asmeniškai labiau,stiprinti komandą ir jos ryšį

- Laura -