Šiuolaikiškas ir paprastas vadovų ugdymo įrankis

bei puiki DOVANA esamai(-am) ir būsimai(-m) lyderei(-iui)

Vadovo ugdymo kortelės: Tavo kelias į LYDERYSTĘ

Jei šiuo metu esi vadovė(-as), sieki vadovauti komandai, ar tiesiog nori gilintis į lyderystės ir komandos darbo subtilybes, tuomet šis kortelių rinkinys yra kaip tik Tau.

KAS SLEPIASI RINKINYJE?

🚀 31 Užduočių Kortelė: Kortelės suskirstytos į keturias temas - lyderystė, komanda, asmenybė (tavo), įmonė / verslas.

📖 Instrukcijų Kortelė: Tavo lyderystės kelio žemėlapis.

🖋️ 2 Tuščios Kortelės: Tavo kūrybiškumo laukas. Jeigu jauti norą išreikšti save arba sukurti papildomą užduotį - šios kortelės tai leis.

Mūsų klientai šias tuščias korteles naudoja dedikacijoms, kuomet kortelės perkamos kaip dovana savo vadovei(-ui) ir komandos nariams.

  • Tai ne paprastos kortelės.

  • Tai produktas, sukurtas su aukščiausiu rūpesčiu.

  • Tai patyrusių konsultantų ir trenerių bendrakūryba, kurios siekis padėti bei pagerinti kiekvieno(s) vadovės(-o) kasdienybę.

VADOVĖS(-O) UGDYMO KORTELIŲ TIKSLAS - turėti rankose įkvėpimo šaltinį, patarimus ir priminimus kasdieniniam vadovavimui.

Šios kortelės yra pristatomos elegantiškoje juodoje dėžutėje su magnetu - tad ji gali būti puiki dovana sau arba vadovaujantiems draugams ir kolegoms.

Nepraleisk progos!

Įsigyk šį rinkinį ir pradėk keisti savo vadovavimo stilių.

Kviečiu nepamiršti, kad svarbu ne tik tai, ką tu žinai, bet ir tai, ką tu taikai praktikoje.

p.s. Turint klausimų ar esant poreikiui įsigyti 4 ir daugiau vienetų, kviečiu susisiekti

Atsiliepimai

”Kai gavau korteles, atrodo, kad viską, kas parašyta jau taip seniai žinoma dirbant, tik rodos neretai ir pamirštame. Kartu skaitant ir analizuojant kiekvieną kortelę vėl viskas atrodo nauja ir įdomu.
Linkiu kiekvienam vadovui nepamesti motyvacijos, išsidėlioti aiškius tikslus ne ti sau, bet ir su visa komanda bei nebijoti patirti nesekmę ir ja pasidalinti.
Ačiū už nuostabų ugdymo įrankį."

- Jolanta

Atsiliepimai

”Užsiciklinam ant dabar ir čia momento ir pamirštam apie globalius vadovavimo principus. Tai šios ugdymo kortelės padeda "išnerti" iš kasdieninės rutinos ir kitaip pažvelgti į savo verstą
Rekomenduoju šias korteles net jefgu versle esete daugiau nei 10 metų."

- Vitalijus