Grupių fasilitavimas

Grupių fasilitavimas mastermind metodu

Pirmą kartą terminą Mastermind 1937 m. savo knygoje “Mąstyk ir būk matomas” panaudojo Napoleon’as Hill’as. N.Hill’as mąstė apie mastermind kaip apie momentą laike“, kai individų protų grupė yra koordinuota ir veikia harmoningai , padidėjusi energija, sukurta šio aljanso dėka, tampa prieinama kiekvienam individo protui grupėje”

Modernus apibrėžimas galėtų būti, kad Mastermind- tai grupė  bendraminčių, kurie vienas su kitu keičiasi savo idėjomis, strategijomis ir iššūkiais, siekdami įkvepiančių galimybių ir vienas kito sėkmės.

Baigusi MasterMind moderatorių kursus aš supratau, kad tai puikus įrankis su komanda ar nepažįstamais bendraminčiais judėti tiklo link.

Kadangi kiekvienas narys kitam nariui tampa tarsi mentoriumi, man priimtinesnis yra grupinės mentorystės terminas, kuris gali tapti puikiu įrankiu siekti įmonės bei savo asmeninių tikslų, dalintis patirtimi bei spręsti klausimus greitai bei efektyviai kartu su kitais.

Tai ko Tu ar Tavo komanda gali tikėtis Grupinės mentorystės (Mastermind) grupėjė?

🔵 Mažos žmonių grupės, efektyviausiai šis metodas veikia 6-12 žmonių grupėjė

🔵Periodinių susitikimų bei susitikimų struktūros;

🔵 Atskaitomybės;

🔵 Bendrystės;

🔵 Grupės palaikymo bei įkvėpimo veikti;

🔵 Kitų grupės narių patirtį ir įžvalgas

🔵 Grupinį koučingą.

pink dining table with four chairs inside room
pink dining table with four chairs inside room

”Aš norėčiau padėkoti grupei už sukurtą energiją ir erdvę ir kiekvienai atskirai už jūsų unikalumą.Darija, tu nuosekliai ir metodiškai kūrei erdvę ir leidai mums atsiskleisti kaip orchidėjos žiedams. Tavo stiprybė klausimai ir vedimas gilyn tam, kad pagalvotume ir išdrįstume.

Dėkoju Tau..”

- Jurgita

”Dalyvavimo grupėje metu atėjo suvokimas, kad aš galiu daug daugiau nei aš manau. Viskas buvo puikiai, rezultatas pranoko lūkesčius”

- Laura -

”Labiausiai patiko atvirumas ir dalyvių paprastumas bei geronariškumas, įsijautimas į kiekvieno grupės nario situaciją. Tad vienas kito palaikymas, nekritikavimas bei švelnus Darijos vedimas leido pasitikėti savimi ir judėti tikslo link”

- Jovita-